O‘zbekiston Respublikasi Innovatsion rivojlanish vazirligi tasarrufidagi Abu Ali ibn Sino nomidagi yosh biologlar va kimyogarlar ixtisoslashtirilgan maktab-internatiga 2019-2020 o‘quv yilida imtiyozli qabul qilinadigan o‘quvchilar ro‘yxati

 

Hududlar              (viloyat, shahar) O‘quvchining familiyasi, ismi, sharifi Tug‘ilgan yil, oy, sanasi Maktab raqami Ta’lim tili    (o‘zbek, rus) Tanlov nomi Ishtirok etgan yili Egallagan o‘rni
7-sinf
1 Andijon viloyati Abduvaxobov Maqsudbek Alisher o‘g‘li 10.04.2006 4-maktab rus  Biologiya fanidan «Bilimdar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
2 Qashqadaryo viloyati Alimqulov Abdulxamid Abduraim o‘g‘li 30.01.2006 42-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
3 Toshkent  shahar Jamolova Laylo Ravshanovna 19.12.2006 51-maktab rus Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
4 Samarqand viloyati Ikromov Anvar Xabibullaevich 04.04.2006 19-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 3
5 Sirdaryo viloyati Tursunov Murodjon Ravshan o‘g‘li 14.08.2006 2 o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 3
6 Namangan viloyati Muxammadxonov Saidxon Muxtorxon o‘g‘li 20.02.2006 7-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» viloyat bosqichi 2019 1
7 Toshkent  shahar Xudoyqulov Ulug‘bek Xurshid o‘g‘li 20.02.2007 220-maktab rus Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 3
8 Toshkent shahar Gulommaxmudov Ibrohim Jamshid o‘g‘li 26.12.2007 276-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
9 Toshkent shaxar Abdullaeva Diyora Shavkat qizi 18.11.2006 242-maktab rus Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 3
8-sinf
10 Andijon viloyati Burxonov  Shuxratbek  Baxromjon o‘g‘li 03.10.2005 45 o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
11 Andijon viloyati Abdusalomova Moxinur Ulug‘bek qizi 19.01.2006 34-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
12 Samarqand viloyati Axmedov Umidjon Akrom o‘g‘li 08.09.2003 17-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» shahar bosqichi 2019 3
13 Qoraqalpog‘iston Respublikasi Joldoshbaeva Albina Baxodir qizi 25.11.2005 9-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
14 Surxondaryo viloyati Qurbonova Dilnura Otabekovna 17.05.2007 4-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 2
15 Toshkent shahar Musurmonov Asilbek Shavkat o‘g‘li 19.10.2005 173-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 3
16 Toshkent viloyati Norboev Murodulla Vohidjon o‘g‘li 06.07.2005 72-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» viloyat bosqichi 2019 1
17 Andijon viloyati Nurmuxammedova Nozimaxon Lumonjon qizi 04.09.2005 12-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
18 Samarqand viloyati  G‘aybullaev Temurmalik Ulug‘bek o‘g‘li 13.10.2006 25-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 3
19 Toshkent shahar Qo‘chqorov Beknur G‘anijon o‘g‘li 25.09.2005 290-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
20 Toshkent shahar Bultakova Sarvara Nurqobil qizi 06.11.2005 234-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 3
21 Toshkent shaxar Sobirova Munisa Egamberdi qizi 11.02.2005 267-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi»   tuman bosqichi 2019 3
22 Surxondaryo viloyati Ismatov Farrux Baxtiyorvich 08.01.2005 51-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
23 Toshkent viloyati Shonazarova Sobirabonu Botir qizi 29.11.2004 2-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
24 Toshkent shahar Maxkamov Muzaffar Mudor o‘g‘li 10.09.2004 131-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2017 2
25 Toshkent viloyati Sirojiddinov Shoxrux Farxod o‘g‘li 12.10.2004 5-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 1
26 Toshkent shahar Mavlonova Shaxnoza Nuriddin qizi 19.02.2005 XTVTXTIDUM o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 2
27 Sirdaryo viloyati Maxmudova Iroda O‘ktam qizi 18.11.2003 6-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» viloyat bosqichi 2019 1
28 Toshkent shahar Norbekova Diyora Mavlonovna 16.10.2004 218-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
29 Sirdaryo viloyati Yuldoshev Sunnatbek Rustam o‘g‘li 14.02.2004 9-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 3
30 Toshkent shahar Yakubdjonova Sevinch Doniyor qizi 24.05.2005 235-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 3
31 Toshkent shahar Sobirov Javoxir Nizomiddin o‘g‘li 18.02.2004 198-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
32 Toshkent shahar Erkinova Nilufar  Nuriddin qizi 21.08.2004 162-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
33 Andijon viloyati Ubaydullaeva Diyoraxon Valisher qizi 19.01.2005 58-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
34 Qashqadaryo viloyati Jo‘raev Rustam Baxromovich 17.11.2004 77-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 3
35 Toshkent shahar O‘rinboeva Zamira Baxtiyor qizi 15.05.2005 232-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 1
36 Sirdaryo viloyati Eshmuxamamedova Moxichexra Tursunmurod qizi 27.06.2005 21 o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
37 Surxondaryo viloyati Xasanova Sevinch Ulug‘bek qizi 09.08.2004 54-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 3
9-sinf
38 Namangan viloyati Mo‘minjonov Mirzaoyat Xusanboy o‘g‘li 26.02.2004 8 o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichida 2019 1
39 Qashqadaryo viloyati Jamilov Bexruz  Jamol o‘g‘li 04.10.2005 40 o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichida 2019 3
40 Toshkent shahar Jamolov Azimjon Ravshan o‘g‘li 15.04.2005 51 Rus Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichida 2019 1
41 Sirdaryo viloyati Muxammadiev Shaxriddin Bozorboy o‘g‘li 25.08.2005 40 o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichida 2019 1
42 Jizzax viloyati Jaynoqov Kamronmirzo Xushboq o‘g‘li 02.10.2004 28-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
43 Farg‘ona viloyati Kamolov Umidjon Botir o‘g‘li 09.06.2004 2 DIUM o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
44 Toshkent  shahar Kenjaeva Sevinch Arslon qizi 24.10.2004 110.IDUM o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 3
45 Andijon viloyati Mirzaqodirova Nilufar Zokirjon qizi 17.08.2004 10-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 3
46 Andijon viloyati Mirkomilova Osiyoxon Yashnarbek qizi 08.06.2005 12-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» viloyat bosqichi 2018 2
47 Toshkent shahar Muslimova Dilsora Dilshod qizi 21.02.2005 242-maktab rus Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
48 Surxondaryo viloyati Normurodova Xusnora Otabekovna 22.08.2005 5-DIUM o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2017              2018 2
49 Qashqadaryo viloyati Ulashova Surayyo Botir qizi 10.03.2004 68 -DIMI o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
50 Samarqand shahar Umedjanova Guloyim Umedjonovna 12.10.2004 14-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 3
51 Samarqand viloyati Shirinova Nigina Baxriddin qizi 04.02.2004 45-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
52 Qoraqalpog‘iston Respublikasi Shukurullaev Faxriddin Shavkat o‘g‘li 20.01.2005 76-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 3
53 Toshkent  shahar Yakibjanova Sevinch Doniyor qizi 28.05.2005 235-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 3
54 Xorazm viloyati Iskandarov Shohruxbek Kenja o‘g‘li 24.02.2004 3-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» viloyat bosqichi 2018 1
55 Qoraqalpog‘iston Respublikasi Utenova Nursulu Jangalievna 24.08.2004 46-maktab rus Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 1
56 Andijon viloyati Soxibjonov Muxammadmaxdiy Nodirbek o‘g‘li 29.07.2004 24-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 2
57 Toshkent shahar Alimatova Ziyoda Mirzane’mat qizi 25.12.2004 42-maktab rus Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
58 Toshkent shaxar Xakimjonov Komiljon Qobiljon o‘g‘li 14.08.2005 228-maktab rus Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
59 Toshkent viloyati Norboevav Lazizabonu Rashid qizi 20.01.2003 37-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» viloyat bosqichi 2017 3
60 Toshkent shahar Kiyamov Nurmuhammad Yoqubjon o‘g‘li 26.03.2005 300-maktab rus Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
61 Surxondaryo viloyati Norboeva Nigora Bahodir qizi 22.10.2004 9IMUMI o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
62 Toshkent shahar Baxromova Oqila Shaxobiddin qizi 26.09.2003 125-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 3
10-sinf
63 Toshkent shaxar O‘rnashova Gulshoda O‘ktam qizi 07.05.2003 6DIUM o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018
64 Andijon viloyati Tuxriddinov Farruxbek Faxriddin o‘g‘li 13.05.2003 8 o‘zbek Kimyo Fanidan «Fan Olimpiadasi» viloyat bosqichida 2019 3
65 Andijon viloyati Abduvaxobova Mubina Alisher qizi 02.08.2004 4-maktab rus Kimyo fanidan «Fan olimpiadasi» tuman bosqichi 2019 2
66 Andijon viloyati Abdullajonova Bibixonim Atxamjon qizi 01.07.2003 6-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» viloyat bosqichi 2018 1
67 Andijon viloyati Abdurasulov Faroxiddin Shaxobiddin o‘g‘li 09.02.2002 6-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 2
68 Qashqadaryo viloyati Abduraximov Asilbek Alisher o‘g‘li 17.06.2003 2-IDUM o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» viloyat bosqichi 2018 2
69 Farg‘ona viloyati Bo‘ronov Xusanjon Bexzod o‘g‘li 16.07.2003 40-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
70 Toshkent viloyati Jo‘raboeva Zarnigor Zokirjon qizi 12.08.2004 2-maktab rus Biologiya fanidan «Fan olimpiadasi» tuman bosqichi 2019 2
71 Andijon viloyati Ikromova Go‘zaloy Anvarjon qizi 30.08.2003 3-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018                     2019 1                     3
72 Andijon viloyati Kamalov Xasanboy Dilshodbek o‘g‘li 03.05.2004 19-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Fan olimpiadasi» tuman bosqichi 2019 3
73 Jizzax viloyati Kamolov Jafar Axtam o‘g‘li 24.07.2003 78-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 1
74 Qoraqalpog‘iston Respublikasi Matnazov Mansur Umar o‘g‘li 19.12.2002 5-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Fan olimpiadasi» tuman bosqichi 2019 1
75 Andijon viloyati Muxtorxo‘jaeva  Durdona Mutallibjon qizi 11.03.2004 48-DIMI o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
76 Andijon viloyati Roziqova Nazokat Shavkatbek qizi 28.09.2004 26-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Fan olimpiadasi» tuman bosqichi 2019 3
77 Sirdaryo viloyati Toshmatov Umidjon Xotam o‘g‘li 14.01.2004 1-IDUM o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 2
78 Samarqand viloyati To‘xtamurodov Javlonbek Maksudalievich 18.04.2006 57-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
79 Sirdaryo viloyati Xaydarova Sarafroz  Sherzod qizi 09.08.2003 1-maktab o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 3
80 Qashqadaryo viloyati Shoxdorov Xumoyun Shoxrux o‘g‘li 04.07.2004 2-IDUM o‘zbek Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2019 1
81 Namangan viloyati Shukurov Javoxir Shuxratjon o‘g‘li 11.12.2003 49-IDUM rus Kimyo fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 2
82 Navoiy viloyati Yunusov Azizbek Vaxobovich 16.07.2003 11-DIUM o‘zbek Kimyo fanidan «Innovatsion olimpiada» shaxar bosqichi 2018 2
83 Toshkent shahar Foziljonova Odinajon Murodjon qizi 23.07.2004 182-maktab rus Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2017 2
84 Toshkent shahar Eshqobilova Hilola Qandahor qizi 16.04.2003 319 o‘zbek Biologiya fanidan «Bilimlar bellashuvi» tuman bosqichi 2018 1
85 Sirdaryo viloyati Allayev Abdullox Sobirjon o‘g‘li 26.11.2004 9-maktab o‘zbek Kimyo fanidan «Fan olimpiadasi» viloyat bosqichi 2019 3